close
تبلیغات در اینترنت
دانلود آهنگ جدید
صحبت های کامل پنل Winter TCA Present Tour 2015
loading...

داستان خاطرات خوناشام

خب علاوه بر شوخیا و صحبت های جذاب این پنل اسپویل های خیلی مهمی توی صحبتاشون هستش که حتماً بخونید و از دست ندید. ایان و جوزف زیاد باهم شوخی می کنن. حتماً بخونید.

این سایت در ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ثبت شده است

صحبت های کامل پنل Winter TCA Present Tour 2015

محمد مهدی بازدید : 190 چهارشنبه 24 دي 1393 نظرات ()
خب علاوه بر شوخیا و صحبت های جذاب این پنل اسپویل های خیلی مهمی توی صحبتاشون هستش که حتماً بخونید و از دست ندید. ایان و جوزف زیاد باهم شوخی می کنن. حتماً بخونید. با ما باشید.
خیلی جالبه. حتما بخونید!!!!

خب علاوه بر شوخیا و صحبت های جذاب این پنل اسپویل های خیلی مهمی توی صحبتاشون هستش که حتماً بخونید و از دست ندید. ایان و جوزف زیاد باهم شوخی می کنن. حتماً بخونید. با ما باشید.

صحبت های کامل پنل Winter TCA Present Tour 2015


خب همونطوری که میدونید جرمی بعد از قسمت 14 میره اما جولی گفته که این به این معنی نیستش که اون برای همیشه از سریال میره ، ممکنه برای مراسم های مهمی مثل ازدواج یا سالگرد یا ختم یا اپیزود پایانی سریال برای بازی کردن برگرده.
جولی همچنین گفته که احتمال خیلی زیادی هست که بازیگرهای دیگه ای هم از سریال برن تا پایان فصل!!‌ به خاطر همین هر خداحافظی ای که از این به بعد توی داستان صورت میگیره خیلی احساسی و قوی خواهد بود چون واقعیه!
جولی در مورد رفتن استیون هم گفته که : استیون دیگه بزرگ شده و آماده ست که نقش های دیگه ای رو بازی کنه به خاطر همین ما با استیون به عنوان بازیگر ثابت سریال خداحافظی میکنیم .ما براش یه کیک گرفتیم و یه مهمونی بزرگ و استیون لباس سوپرهیروهارو پوشید و باهاش خداحافظی کردیم.

خب بریم سر ادامه ی پنل :
* ایان مثل همیشه وقتی اومده روی سن، از همه خبرنگارا تشکر کرده که اومدن به این مصاحبه مطبوعاتی و میخوان وقتشونو با اونها تلف کنن!

* ایان و جوزف : دیمن و کلاوس کارای بدی ممکنه انجام بدن ولی برای انجامش دلایل درست دارن.

* از ایان پرسیدن که دلش برای بازی کردن نقش آدم بده ی داستان تنگ شده یا اینکه همین الان این دوپهلو بودن دیمن رو دوست داره ؟
ایان : باید اینجا گریه هامو بکنم یا وقتی از استیج رفتم پایین؟

* جولی گفته که به همراه کوین ویلیامسن یه پایان عالی برای سریال از همون اول در نظر گرفته بودن ولی به خاطر اینکه سریال تعداد فصل هاش بیشتر از اونی که از اول پیش بینی میکردن شده ، اون پایان عالی رو مجبور شدن تغییرش بدن ولی هنوزم همون مسیر رو برای پایان داستان دارن میرن.

* ایان گفته که احترام خیلی زیادی برای نویسنده های داستان قائله ، با وجود اینکه ریتینگ تعداد بیننده های زنده پایین اومده نسبت به فصل های قبلی ، ولی ریتینگ سریال همونیه که باید باشه ولی نویسنده ها اون چیزی رو مینویسن که دوست دارن.
و همچنین یه تعریف درست و حسابی هم از جولی کرده گفته که کاری که تهیه کننده ها انجام میدن برای سریال اصلاً کار آسونی نیستش و این منو شوکه میکنه که اونها چقدر زحمت میشن.

* ایان در مورد توییت همزمان با پخش سریال برای فن ها ( که جولی و ایان اینکارو هر هفته میکنن و بعضی هفته های خاص هم بقیه بازیگرها اضافه میشن توی این پروسه ) گفته که مثل این میمونه که بزرگترین نقشی رو که میتونی ایفا کنی توی جذب بیننده انجام بدی.و واکنش مخاطب هارو هم مستقیم ببینی.

* کرولاین دریز در پاسخ به اینکه دیمن تازگی ها یه ذره از خصوصیات سوپر شیطانی شو از دست داده هم به شوخی گفته آره مثل اینکه دیمن الان فعلاً داره با خرس بانی عروسک بازی میکنه!

* جولی: دیمن و الینا بالاخره راهشون رو به سمت هم پیدا میکنن و سعی میکنن به یه خوشحالی نسبی و پایدار برسن.و درنهایت میبینیم که دیمن و الینا برای یه مدتی کنار هم راحت و شاد خواهند بود!! و مجبور نیستن که با یه عالمه دراما دست و پنجه نرم کنن!

* کرولاین گفته : اون لحظات خوب و ماه عسل گونه ای که توی سه ماه تابستون قبلی داشتن و ما ازش گذشتیم و بهش نپرداختیم تو داستان رو حالا که دوباره عاشق شدن از اول ممکنه دوباره تجربه کنن و این دفعه دیگه ما تا یه حدیشو نشون میدیم!

* ایان و جوزف هم گفتن که این بازخورد و فیدبکی که از طرفدارها از طریق شبکه های اجتماعی به طور مستقیم دریافت میکنن چیز خوبیه و طرفدارای این دوتا سریال خیلی درگیرانه دنبال میکنن سریالا رو و این بازخوردای مثبت منفی ای که میدن خوبه و بهتر از اینکه که تو سریالی باشن که کسی شوقی نسبت بهش نداره .و جولی هم گفته که این مثل یه شمشیر دو لبه ست .

* ایان در مورد دیمن : من دیگه سرگرم کشتن همه ی آدمهای دور و بر نیستم و این به من وقت بیشتری میده تا ... یهو جولی میپره وسط میگه تا یه عشق بازی شیرین بکنی!

* ایان در مورد جولی که به تازگی اپیزود 15 رو کارگردانی کرده هم گفته که این یکی از باحالترین تجربه های کار کردن باهاش بوده. بعدشم دست جولی رو گرفته و در مورد خاطره های خوبی که از لحظه ی تست دادنش برای نقش دیمن تا حالا با هم تو این 6 سال داشتن حرف زده .

* ایان از جولی و تهیه کننده ها برای اینکه بهش شانس کارگردانی رو دادن تشکر کرده و گفته که خیلی هیجان داره و نهایت سعیشو میکنه خرابش نکنه این فرصت رو .

* ایان پنجشنبه همین هفته اولین تجربه ی خودش در مقام کارگردان سر صحنه سریال شروع میکنه.

*ایان در مورد دلینا گفته که این عالی میشه که ببینیم دیمن و الینا با هم خوشحالن، چون اونها مدت زیادی کنار هم خوش نبودن و دراما وسط همه ماجراهاشون با هم بوده ، و واقعا بعد از این همه سختی لایقش هستن و عشق برگ برنده اونهاست و به همه چی غلبه میکنه . ولی باید دید که این خوشی چقدر طول میکشه چون این دراما ست که داستان رو جلو میبره!

* ایان و جوزف هم با هم شوخی میکنن و ایان میگه که خداروشکر تو رفتی جوزف ، جا باز شد.

* جولی از ایان و جوزف به خاطر اینکه از طریق شبکه های اجتماعی مثل توییتر و فیسبوک و اینستا برای انجام کارهای مفید استفاده میکنن (ایان برای انجام کارهای خیریه و بشر دوستانه و جوزف هم برای کلوبی که برای معرفی کتاب داره ) کلی تعریف کرده .

* جولی گفته که این خوبه که از یه طرف تو مخاطب های درگیر با سریال داشتی باشی و یه گروه هدف . با وجود این تاثیر این شبکه های اجتماعی خیلی زیاده روی آدم ها و نویسنده ها و تیم تولید دیگه بیشتر از اینی که الان هست نمیتونستن توسط یه گروه هدف احاطه بشن و تحت تاثیر قرار بگیرن با این وجود اونها مجبورن که خلاقیت های ذهنی خودشون رو در پیش بگیرن .

* کرولاین دریز هم گفته که مخاطب های سریال ما در توی قطب های مختلف و متضادی با هم هستن و مدام از ما چیزایی که دلشون میخواد تو سریال اتفاق بیفته رو میخوان ولی ما نمیتونیم همزمان همهشون رو راضی نگه داریم

* جولی گفته که: به جز تغییرات کمی توی انتخاب بازیگر ها یا داستان توی دوتا سریال ، دیگه هیچ چیز دیگه از اونهارو دلش نمیخواست تغییر بده اگه به اول برمیگشتن.

* ایان : این مخاطب ها و شبکه های اجتماعی هستن که سریال رو زنده نگه داشتن . ازتون ممنونم به خاطر همه چیز و به خاطر اینکه این شانس رو به ما میدین که ادامه ش بدیم ،‌ حتی وقتی مارو دوست ندارین!

* جولی و کرولاین هم گفتن که وقتی پخش نیمه دوم فصل شروع بشه تمرکز روی محفل جادوگرای جمنای و مصر بودن کای برای ادغام با جوئه و این اصلا به جاهای خوبی ختم نمیشه!

* ایان : دنیا به وضوح با اومدن شبکه های اجتماعی ای مثل توییتر و اینستاگرام و غیره به یه مرحله ی جلوتر انتقال پیدا کرده ولی این شبکه های اجتماعی اغلب مثل یه هیولای سازمان یافته و دیوانه وار میمونن.

* اونها همچنین در مور رابطه ها تو سریال حرف زدن و اینکه درسته که متالوژی و اون چیزای ماورالطبیعه که تو داستان اتفاق میوفته مهمه ولی توی این فصل تمرکز بیشتر در مورد روابط بین شخصیت هاست و اینکه اونها میخوان برگردن سمت هم و مثل سابق با هم نزدیک بشن ،‌جوزف هم موافق بوده و گفته که اره توی اصیل ها هم درسته که اونها ممکنه هزار سالشون باشه ولی روابط خانوادگیشون براشون مهمه و این بهشون انیگزه برای پیشروی میده .

* جولی در مورد تمدید فصل بعدی هم گفته که : تو باید خیلی خوش شانس باشی توی کل زندگیت که یه سریالی رو در دست کار داشته باشی که به فصل 6 و 7 و 8 برسه!

* مایکل ناردوچی نویسنده ی اصیل ها و ومپایر هم گفته که فن ها اکثرا بهش حمله ور میشن به خاطر اینکه نویسنده ها چیزی رو که اونها میخوان رو نمینویسن . ولی جولی و کرولاین و مایکل به اتفاق معتقدند که اگه اونها همیشه دقیقا اون چیزی رو که مخاطب ها میخوان رو بهشون بدن ، دیگه این همه شور و اشتیاق و بحث بین فن های سریال به وجود نمیومد و اونجوری اونها جو راکدی داشتن همیشه . همچنین مایکل یه خاطره ای رو یادش میاد که پروازشو از دست داده به خاطر اینکه درگیر بحث با یکی از طرفدارها تو توییتر بوده !! ایانم بهش گفته تو با این مغز هارواردیت (یعنی باهوشه ) و بدن فوتبالیت (مایکل درشت هیکله) یه تهدید جدی هستی تو دعوا

درباره
برچسب ها ایان , جوزف ,
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • بازدید همیشگی

  این دستورالعمل را اجرا کنید

  Ctrl + D

  حالا Done را کلیک کنید

  اینگونه مارا یه بوکمارک خود اضافه میکنید


  درباره ما
  آدرس قبلی : WWW.StoryFilm.Rozblog.COM

  آدرس فعلی : WWW.TVDStories.Rozblog.COM

  آدرس بعدی : WWW.TVDFans.Rozblog.COM